Start

Centrum obróbki szkła
Efektywnie odpowiadamy na potrzeby odbiorców indywidualnych i korporacyjnych. Nasze centrum szkła charakteryzuje bogaty asortyment wyrobów oraz wysoka jakość wykonania zamawianych usług.
Hurtownia szkła budowlanego
Firma MyGlass zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z cięciem i obróbką szkła na zamówienie. W ofercie Centrum szkła znajdziecie Państwo niezwykle bogatą gamę produktów najwyższej jakości.
Poprzedni
Następny

Co mamy dla Państwa:

Szyba do kominka

Wycinamy szyby do kominka na dowolny wymiar. Wystarczy zmierzyć rozmiar a kurier dostarczy bezpiecznie zapakowaną szybę następnego dnia.

Śruby do balustrad szklanych

Aby balustrada ze szkła była stabilna - potrzeba silnej jak Herkules śruby do balustrad. Tylko mocne śruby ze stali nierdzewnej zapienią ochronę szklanej przegrody.

Podłogi szklane

Podłogi szklane wykonujemy do nowoczesnych domów – tam gdzie cenione jest piękno szkła i chcemy...

Lustra na wymiar

Wysokiej jakości lustra na wymiar. Gwarancja na szkło 5 lat i to w ciężkich warunkach jakie panują w łazience...

Szkło lacobel

Lacobel to kolorowe szkło, pomalowane z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Piękna paleta barw pozwala na dowolną aranżacje pomieszczeń.

ClearShield® –szkło samoczyszczace

Clershield to zaawansowana ochrona szkła przed zabrudzeniem po to aby nie osadzał się brud na elementach wykon cznia łazienek.

Szyby zespolone

Szyba zespolona to trwały, hermetyczny układ dwu lub więcej tafli szkła oddzielonych ramką dystansową.

Wynajem przyssawek do szyb

Gdy zakup przyssawek wydaje się nieekonomiczny, lub chcą Państwo sprawdzić wyjątkową jakość przyssawek do szyb proponujemy wynajem.

Szkło bezpieczne

To takie które ogranicza do minimum zagrożenie dla zdrowia osób przebywających w pobliżu oszklenia i w pomieszczeniach oszklonych.

Szkło zbrojone

To rodzaj szkła bezpiecznego. W przypadku jego pęknięcia nie następuje rozprysk kawałków szkła. Dzieje się tak dzięki temu, że szkło zbrojone posiada wewnątrz wtopioną siatkę metalową o oczkach kwadratowych wielkości 12,7 mm.

Aktualności