Akwarium optiwhite

Akwarium na zamówienie

akwariumWięcej zdjęć szkła optiwhite

W typowych sklepach zoologicznych akwaria są przeważnie wykonane ze szkła typu Float, zarówno jakościowo jak i cenowo, to szkło zaliczane jest do grupy tzw. „zwykłego szkła”. Firma MyGlass dla miłośników akwarystyki przygotowała niezwykłą i unikatową ofertę. Proponujemy Państwu wykonane na zamówienie akwaria z krystalicznie jasnego szkła Optiwhite.

Używane przez hurtownię szkła MyGlass szkło Opti White, należy do grupy odżelazionych-optycznych, dzięki czemu oferuje bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny. Barwa tego szkła na pierwszy rzut oka jest nieco jaśniejsza od produktów innych producentów, lecz wskaźniki przepuszczalności światła niewiele go od nich różnią. Wbrew pozorom to właśnie one stanowią o jakości akwarium a nie barwa użytego szkła.

Kiedy zachodzi potrzeba pokazania prawdziwych kolorów produktu na wystawie, bądź gdy wymagane jest uzyskanie maksymalnej przepuszczalności światła i doskonałej transmisji energii słonecznej, wówczas właściwym wyborem będzie zastosowanie szkła Optiwhite. Jest to całkowicie przezroczyste szkło o obniżonej zawartości żelaza.

Szkło Opti White jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła, zostało całkowicie wyeliminowane. Dzięki tak wielu zaletom powyższe szkło znalazło zastosowanie przy produkcji min. akwariów na wymiar.

akwarium

Zalety szkła optiwhite to przede wszystkim:
– krystalicznie przejrzysta woda
– efekt “tafli wody” zawieszonej w przestrzeni
– naturalne kolory ryb i barwy roślin
– niesamowity efekt estetyczny

 

Realizacja akwarium marzeń w hurtowni MyGlass

Jeżeli zależy Państwu na naprawdę wysokiej jakości i kontakcie z naturalnymi barwami podwodnej natury, akwaria produkowane przez firmę MyGlass będą z pewnością optymalnym rozwiązaniem.

Elementy akwarium wykonywane z wysokiej jakości szkła Optiwhite, a krawędzie wszystkich tafli szlifowane oraz polerowane. Akwaria klejone są transparentnym klejem. Grubość szkła i wymiary akwarium dobrane są tak, że nie ma potrzeby używania poprzeczek ani listew wzmacniających.

Dzięki niezwykłym cechom i atrakcyjnej cenie proponowane przez nas akwaria ze szkła Optiwhite stają się idealnym rozwiązaniem oraz oryginalną i piękną dekoracją w Państwa wnętrzach.