RSS

Witaj Gościu. Zaloguj się lub zarejestruj.


Aktualności:

Autor Wątek: Kupujesz dom, mieszkanie? Już dziś zastanów się nad Jego wykończeniem.  (Przeczytany 6987 razy)

agnieszka rudnicka

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Email
Kupujesz dom, mieszkanie? Już dziś zastanów się nad Jego wykończeniem. Nowoczesne szkło Hurtownii MyGlass Ci w tym pomoże.

Szkło coraz częściej jest stosowane aby podnieść elegancję nowoczesnych wnętrz. Dzięki różnorodności kolorów i rodzaii szkło można użyć praktycznie w każdym pomieszczeniu. Jest to surowiec, który poddany odpowiedniej obróbce zyskuje nowe właściwości i niepowtarzalny wygląd. Projektanci wnętrz wykorzystują właściwości szkła aby tworzyć nowe przestrzenie, rozświetlić i jednocześnie ozdobić pomieszczenie.

Szkło ma różnorodne zastosowanie we wnętrzach. Może stanowić izolację przed wpływami atmosferycznymi, spełniać funkcję ochronną lub po prostu być ozdobą. Neutralny charakter szkła sprawia, że doskonale komponuje się on z innymi materiałami używanymi do dekoracji wnętrz.

Od jakiegoś czasu szkło używane jest nie tylko jako blat stołowy ale także na ścianę zamiast kafli lub jako podłoga. Wykonuje się z niego kabiny prysznicowe, drzwi szklane czy też ścianki działowe. To w jaki sposób zostanie ono użyte zależy od wizji klienta. Największą popularnością cieszy się Lacobel, szkło zbrojone, ornamentowe a także szkło stapiane uzyskiwane dzięki metodzie fusingu.

Jeśli więc chcesz aby Twoje mieszkanie było odzwierciedleniem Twojej duszy? - Skontaktuj się z naszą firmą a na pewno nie pożałujesz. Nasz fachowy doradca pomoże Ci zamienić marzenia w rzeczywistość!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle Lacobel? Kliknij tutaj

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle ornamentowym? Kliknij tutaj

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle zbrojonym? Kliknij tutaj

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle matowym? Kliknij tutaj

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle stapianym - fusing? Kliknij tutaj
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2008, 10:59:22 pm wysłana przez Piotr Wałuszko »

: