Forum o szkle

Wymiana szyb w drzwiach

Wymiana szyb w drzwiach
« dnia: Luty 11, 2008, 06:04:38 pm »
Wymiana szyb w drzwiach

 Jeśli stłukła Ci się szyba w drzwiach lub po prostu chciałbyś ją wymienić aby odświeżyć wnętrze firma MyGlass Ci pomoże. Oprócz nietypowych zleceń świadczymy także tradycyjne usługi jak wymiana szyb w drzwiach. Dla naszych fachowców jest to chwila. Nie ryzykuj więc wymiany szyby w drzwiach samodzielnie. Zadzwoń do Nas już teraz a ustalimy dogodny termin montażu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie całą dobę, ponieważ w swojej ofercie mamy dodatkowo usługę pogotowia szklarskiego.

 Drzwi z elementami szklanymi nadają wnętrzom dodatkową jakość niezależnie od tego, czy są tradycyjne czy nowoczesne. Drzwi takie dobrze się komponują z wszystkimi materiałami: drewnem, metalem czy kamieniem naturalnym. Duża ilość wzorów drzwi drewnianych idzie w parze z ogromną ilością wyboru gatunków i rodzajów szkła, które możemy zastosować do oszklenia drzwi.

 Szkło jest materiałem szlachetnym i trwałym, niewymagającym żadnej specyficznej czy kosztownej konserwacji. Jest zwieńczeniem każdego pomieszczenia. Jednak nie tylko szklane meble czy lustra, czasem wystarczy wymiana szyby w drzwiach na szkło ornamentowe czy matowe aby dodać wnętrzu blasku. Szkło dodaje pomieszczeniom stylu i wyrazistości. Jest zawsze wskaźnikiem dobrego smaku. Bogate wzornictwo oraz nasza elastyczność pomogą urzeczywistnić Państwa marzenia dotyczące idealnego wnętrza.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szkła, które idealnie nadaje się jako szyba do drzwi:

szkło ornamentowe polskie

szkło ornamentowe


szkło matowe

szkło bezpieczne