Lustra weneckie

Lustro weneckie – często jest tak nazywane – prawidłowa nazwa to lustro fenickie. Lustro to odmiana, która odbija część światła, a drugą część przepuszcza (pomijając światło pochłonięte i rozproszone). Lustra weneckie sprawdzają się najlepiej w kontrolowanych warunkach oświetlenia.

Lustra weneckie to idealny wybór dla:

» banków
» sal sądowych
» supermarketów
» pokoi komputerowych
» pomieszczeń kasowych

Więcej informacji o lustrach fenickich oraz ich praktycznym zastosowaniu uzyskacie Państwo odwiedzając powyższą sekcję zatytułowaną “Lustra weneckie”.

Lustra weneckie

W ofercie centrum szkła MyGlass znajdziecie Państwo najlepszej jakości lustro weneckie. Lustro to oferuje wysoką jakość jednokierunkowego widzenia, pomocnego w uzyskaniu prywatności i dyskretnej obserwacji.

Lustro weneckie to idealny wybór dla:

» banków
» sal sądowych
» supermarketów
» pokoi komputerowych
» pomieszczeń kasowych

Czyli dla wszystkich obszarów, gdzie istnieje potrzeba zachowania prywatności, lub przeznaczonych do obserwacji. Odpowiednie także do monitorowania pacjentów w szpitalach lub zakładach opieki.

Lustro weneckie sprawdza się najlepiej w kontrolowanych warunkach oświetlenia, gdzie najkorzystniejszy stosunek natężenia oświetlenia wynosi 8:1. Należy jednak podkreślić, że właściwości szkła mogą ulec odwróceniu, jeśli stosunek ten ulegnie zmianie. Parametry techniczne dotyczące przepuszczalności i odbicia światła obliczone zgodnie z normami europejskimi EN 410 i EN 673.

Zalety luster weneckich:

» Wysoka jakość jednokierunkowego widzenia, pomocnego w uzyskaniu prywatności i dyskretnej obserwacji.
» W kontrolowanych warunkach oświetlenia może wyglądać jak zwykłe lustro.
» Idealny wybór dla sal sądowych, supermarketów i pomieszczeń kasowych.
» Odpowiednie dla oddziałów monitorujących pacjentów, policyjnych sal przesłuchań i apartamentów przy ciągach pieszych.
» Zazwyczaj stosowane do użytku we wnętrzach.

 

Więcej informacji technicznych możecie Państwo uzyskać na Forum Centrum szkła MyGlass, oraz zapoznać się z ofertą sprzedaży na stronie internetowego Sklepu ze szkłem i artykułami dla szkła, prowadzonego przez naszą firmę.