Sklep Hurtowy Online B2B

Sklep Hurtowy Online B2B
Sklep Hurtowy B2B

Nasza firma oferuje państwu duży krok w przyszłość sklep B2B
(b2b = biznes dla biznesu). Sklep b2b, który zarazem ma ułatwić Państwu zamawianie produktów, a także przyśpieszyć żmudne formalności i stratę czasu na dowiadywanie się dostępności produktów.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasze stany magazynowe są automatycznie uzupełniane 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą Państwo poświęcić swój cenny czas na inne przyjemności.
W naszej ofercie znajdą Państwo dużo produktów takich jak: szkło float, lustra srebrne i kolorowe, lustra satynowe Matelac, lustra weneckie Mirastar, ornamenty, szkła bezpieczne wielowarstwowe, szła zespolone, szkła kolorowe takie jak Matelac, Lacobem a także szkła matowe Decormat, Lacomat.

Kontrola i wysoka jakość świadczonych przez nas usług jest na pierwszym miejscu w naszej firmie, poprzez wdrażanie systemu komputerowego, umiejętności i szybkiej nauce jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wszystko czego możecie potrzebować. Większość naszych produktów jesteśmy w stanie zaoferować od ręki z bezpłatnym dowozem* maksymalnie w ciągu 24 godzin.
Jeśli prowadzą Państwo Zakład Szklarski lub działalność stolarską zapraszamy do rejestracji. Wejdź i zarejestruj się już teraz na szybka.pl

Sklep Hurtowy B2B
Sklep Hurtowy B2B
Sklep Hurtowy B2B