Szkło do kuchni

szkło dekoracyjne w kuchni

Diabeł tkwi w szczegółach. Dobrze wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek próbowali urządzić piękne wnętrze. Jeśli marzą Państwo o imponującej szklanej kuchni, proponujemy zastosowanie tzw. szkła splash glass. Użyte jako panele kuchenne stają się doskonałą alternatywą dla opatrzonych już nieco kafelków.

Szkło laminowane do kuchni zastosowane na ścianie nie tylko daje wspaniałe efekty wizualne, lecz także stanowi rozwiązanie bardzo praktyczne. Dzięki swojej gładkiej i lśniącej powierzchni łatwo bowiem utrzymać je w czystości. By szklane panele ścienne kuchenne wyglądały jak nowe, wystarczy jedynie przetrzeć je zanurzoną w detergencie szmatką. Uciążliwe szorowanie fug stanie się tylko przykrym wspomnieniem! To nowoczesne rozwiązanie doda blasku Państwa kuchni i sprawi, że stanie się najwspanialszym pomieszczeniem w Państwa domu.

Charakterystyka szkła Spy Glass

  • Niezwykle ozdobne
  • Łatwe do utrzymania w czystości szyby
  • Standardowe lub matowe
  • Przezroczyste lub nieprzejrzyste
  • Pełna gama kolorów (palety RAL i NCS)
  • Możliwość wykonania dowolnej grafiki
  • Montaż na klej, śruby lub przy pomocy specjalnych szyn montażowych, umożliwiających szybką wymianę szkła

Panele szklane do kuchni – pełna dowolność

Wybierając szkło do kuchni we wrocławskim centrum MyGlass mają Państwo pewność, że zostanie ono wykonane zgodnie z Państwa preferencjami. Istnieje możliwość wyboru grubości, rozmiaru oraz – przede wszystkim – koloru szklanego panelu kuchennego. Cena uzależniona jest od rodzaju i koloru paneli. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno spokojne, jasne odcienie szklanych paneli, jak i barwy pulsujące energią. Dlatego niezależnie od tego czy są Państwo wielbicielami minimalizmu, czy też wnętrz bardziej okazałych, stosując panele szklane kuchenne – Państwa kuchnia zrobi piorunujące wrażenie!

Już dziś możecie Państwo

  • Stworzyć nowoczesną, oryginalną kuchnię
  • Szybko i łatwo zmienić wnętrze
  • Zaoszczędzić czas na sprzątaniu

Nowoczesna kuchnia w zasięgu ręki

Zastosowanie szkła w aranżacji wnętrz jeszcze nigdy nie było tak łatwe i wygodne! Dla Klientów z południowej części kraju, którzy chcą nabyć szklane panele do swojej kuchni, optymalnym miejscem do dokonania zakupu będzie Wrocław. By wybrać trwałe, funkcjonalne i nad wyraz estetyczne panele szklane, wystarczy odwiedzić Centrum MyGlass w stolicy województwa dolnośląskiego przy ulicy Rękodzielniczej 14, aby zapoznać się z naszą rozległą i atrakcyjną ofertą. Na miejscu czekają na Państwa nasi specjaliści, którzy służą pełnym wsparciem. Obsługiwanym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów wykończeniowych. Dzięki temu znajdą oni idealne panele szklane do kuchni i będą mogli aranżować jej wnętrze zgodnie ze swoją wizją i preferencjami. Pozostajemy do dyspozycji, aby odpowiedzieć na każde nasuwające się pytanie dotyczące szkła splash glass. Zapraszamy do odwiedzin w naszym Centrum Szkła oraz do zapoznania się z dostępną na miejscu ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.