Wynajem przyssawek

Poza sprzedażą oferujemy Państwu wynajem urządzeń podnoszących, dzięki którym możliwe jest sprawne przenoszenie i instalacja tafli szkła płaskiego.
Wysokiej klasy przyssawki marki Bohle, Veribor oraz Woods Power Grip mogą z powodzeniem zostać użyte przy montażu szkła zarówno w warsztatach, jak i na placach budowy.
Wynajem maszyn specjalistycznych takich jak przyssawki do szkła, to niezwykle korzystne rozwiązanie dla firm i klientów indywidualnych:
» z uwagi na niskie koszty wynajmu (w stosunku do wartości samych urządzeń)
» w przypadku ograniczonego budżetu lub braku środków na inwestycje
» jeśli potrzebna jest maszyna na krótki czas, wyłącznie przy wybranym projekcie lub projektach
» pozwala uniknąć problematycznego montażu szkła oraz dodatkowych kosztów poniesionych w przypadku uszkodzenia płyty
» nie narażają Państwo swoich pracowników na utratę zdrowia przy przedźwignięciach (zgodnie z przepisami BHP)

Ze względu na wykorzystanie systemu próżniowego, wynajmowane przez naszą firmę przyssawki do szkła oraz przyssawki do szyb, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa przy przemieszczaniu oraz łączeniu elementów elewacji. Przyssawki pneumatyczne świetnie sprawdzają się jako uchwyty do różnego rodzaju szyb, wykorzystywane są także przy podnoszeniu płyt metalu, marmuru a nawet plastiku.
Przyssawki do szkła mają zastosowanie m.in. przy montażu daszków szklanych, systemów elewacyjnych, szyb witrynowych czy podłóg szklanych.

Transport szkła

Transport szkła – Centrum szkła i hurtownia szkła budowlanego MyGlass Niezmiernie istotnym etapem w realizacji zamówienia wyrobów ze szkła, jest właściwe opakowanie produktu szklanego oraz

Czytaj więcej »

Lustro fenickie

Lustro fenickie (często mylnie nazywane lustrem weneckim) to odmiana lustra która odbija część światła, a drugą część przepuszcza (pomijając światło pochłonięte i rozproszone). Jest to

Czytaj więcej »