Akwaria OptiWhite

akwarium

Jesteś zapalonym akwarystą, któremu marzy się piękne, duże akwarium z niezwykle jasnego szkła OptiWhite? Jesteśmy producentem zbiorników z tego niesamowitego szkła. Złożymy Ci Twoje akwarium na miejscu u Ciebie w miejscu zamieszkania czy w Twojej firmie. Zobacz, jak powstaje takie cudo i podziwiaj je codziennie w swoim wnętrzu. Niech sąsiedzi zazdroszczą!

Zadzwoń bądź napisz do nas e-mail a szybko oraz fachowo doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego dla Ciebie i Twoich potrzeb akwarium Optiwhite. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Dzięki nam zyskujesz

 1. kompleksowe podejście – fachowe doradztwo konsultantów, realizacja, dostawa i montaż akwarium OptiWhite
 2. akwarium wybrane oraz docięte zgodnie z Twoimi wymaganiami – co do milimetra
 3. najwyższą jakość wykonania
 4. 3 lata gwarancji na akwarium
 5. korzystne ceny
 6. bezpieczną dostawę z bardzo dobrze zabezpieczonym wspaniałym szkłem OptiWhite
 7. możliwie szybki czas realizacji zamówienia
 8. bezpieczne zakupy u firmy działającej na rynku od 2009 roku
Trwa wczytywanie
SzkłoPilkington OptiWhiteTM
Kształtprostokątny, kwadratowy
Wysokośćmaksymalnie 60 cm
Grubość szkłaod 4 do 19 mm

Masz pytania odnośnie akwariów?

Sprawdź czy nie czekają na Ciebie odpowiedzi na nie, w naszych najczęściej zadawanych pytaniach – FAQ, w dziale dotyczącym akwariów OptiWhite.

Spodobały Ci się nasze realizacje? To tylko niektóre! Spraw, żeby Twoje akwarium OptiWhite było kolejną naszą realizacją. Bardzo chętnie się jej podejmiemy. Przepadamy zarówno za zleceniami wyzwaniami, jak i prostymi realizacjami. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Ważne informacje

Płatność za akwarium przelewem bankowym.

Prosimy o przemyślane zakupy. Nie ma możliwości zwrotu produktów wykonanych na wymiar.

akwaria optiwhite, akwarium optiwhite

Akwaria OptiWhite – wstęp

Każdy, kto kiedykolwiek zakładał akwarium, z pewnością jest świadomy, jak ważnym elementem jest końcowy efekt wizualny. To między innymi ze względu na ten aspekt akwaryści spędzają długie godziny tworząc spektakularne aranżacje swoich zbiorników. Cała praca włożona w przygotowanie akwarium może jednak zostać zniweczona przez zielonkawy odcień szkła float, z którego wykonane są standardowe akwaria. Warto zatem zdecydować się na zakup zbiornika wykonanego z krystalicznie jasnego szkła OptiWhite.

akwaria optiwhite

Dla kogo jest akwarium ze szkła OptiWhite?

 • Estety, które ceni piękne otoczenie.
 • Każdego, kto profesjonalnie podchodzi do akwarystyki.
 • Osób zainteresowanych aquascapingiem – czyli dziedziną akwarystyki, która skupia artystów-akwarystów, którzy tworzą zapierające dech w piersiach podwodne krajobrazy w akwarium.
 • Osób, które zajmują się podwodną fotografią.

Charakterystyka naszych akwariów OptiWhite

 • składane w miejscu, na którym mają stać – dzięki temu są perfekcyjne
 • Idealnie przezroczyste – „więcej szkła w szkle”, daje to piorunujący efekt czystości szkła
 • Wyjątkowo estetycznie wykonane – wszystkie krawędzie szlifowane i polerowane, do spajania tafli używamy specjalnie do tego przystosowanego transparentnego silikonu, brak pęcherzyków powietrza i zacieków na złączeniach, idealnie dopasowane ścianki
Po lewej szkło OptiWhite, po prawej zwykłe szkło float, bez szlifu trapezowego
Akwaria OptiWhite, akwarium OptiWhite, OptiWhite
U góry szkło OptiWhite, pod nim zwykłe szkło float, ze szlifem trapezowym
Akwaria OptiWhite, akwarium OptiWhite, OptiWhite
 • Doskonale eksponują faktyczne kolory oraz wygląd fauny i flory, a także pokazują rewelacyjną głębię
 • Solidne oraz wytrzymałe
 • Mają 3 lata gwarancji
 • Wykonane według indywidualnego projektu
 • Montaż akwarium wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, przez co jakość wykonania jest nie do osiągnięcia przez amatorów
 • Likwidują optyczną barierę pomiędzy obserwatorem a tym, co znajduje się za szkłem OptiWhite

Akwaria OptiWhite – czym różnią się od innych?

Szkło OptiWhite, w przeciwieństwie do szyby typu float, pozbawione jest zielonkawego zabarwienia, dzięki czemu pozostaje całkowicie przeźroczyste. Materiał ten doskonale nadaje się do produkcji akwariów, gablot, witryn sklepowych i innych konstrukcji, gdyż ze względu na maksymalną przepuszczalność światła czy wspomnianą już przezierność, staje się niemal niedostrzegalny. Zlikwidowanie optycznej bariery pomiędzy obserwatorem a znajdującymi się w akwarium okazami podnosi walory wizualne zbiornika: wszystkie szczegóły pozostają świetnie widoczne, a kolory doskonale oddane.

Akwarium ze szkła OptiWhite daje wrażenie jakby było mocniej oświetlone niż jest to w rzeczywistości. Ścianki w takim akwarium wyglądają się jakby w ogóle ich nie było. To jest pomocne w przypadku, gdy Twoje akwarium jest duże, bo wydaje się wtedy – jakbyś był w samym środku podwodnego świata.

Pełna dowolność, maksymalne bezpieczeństwo

Proponujemy Ci akwaria wykonane według indywidualnych kryteriów. Grubość szkła OptiWhite używanego do produkcji zbiorników każdorazowo dostosowywana jest do ich litrażu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Eliminuje również konieczność mocowania listew oraz poprzeczek wzmacniających, dzięki czemu nic nie zaburza minimalistycznej, pięknej formy akwarium.

W naszych akwariach wszystkie szyby wykonane są ze szkła OptiWhite.

Chcąc dostarczyć Ci jak najlepszych wrażeń estetycznych, dbamy o najwyższą jakość wykonania każdego zbiornika. Wszystkie krawędzie szkła są szlifowane i polerowane. Ponadto, aby silikon pozostawał niewidoczny, do spajania poszczególnych tafli stosowany jest specjalnie przystosowany do tego celu transparentny silikon. On nadaje lekkości i wrażenia czystości. Na zewnętrznych ściankach jest 1 milimetrowy szlif. To wszystko oddaje 100% efekt szkła OptiWhite.

Silikon, który używamy do akwariów OptiWhite odporny jest na wodę morską. Nie jest utwardzany UV! Silikon, który stosujemy przetestowano na wysokość do 60 cm.

Łączenia są bardzo dokładne, bez pęcherzy czy wycieków. Wszystkie ścianki idealnie do siebie przylegają, nigdzie nie odstają od siebie. W żaden sposób nie są przesunięte względem siebie.

Na życzenie możemy zrobić akwarium OptiWhite z czarnym tłem.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego Opti24.pl, gdzie oprócz różnego rodzaju akwariów znajdziesz pasujące do nich pokrywy, szafki oraz podstawki, a także akcesoria akwariowe (tła, belki oświetleniowe, maty i inne).

Już dziś możesz

 • Urzeczywistnić swoje pragnienie o dużym, pięknym akwarium
 • Idealnie odwzorować kolory ryb i roślin znajdujących się za szkłem OptiWhite
 • Zlikwidować optyczną barierę pomiędzy obserwatorem a tym, co znajduje się za szkłem OptiWhite
Po lewej szkło OptiWhite, po prawej zwykłe szkło float
Akwaria OptiWhite, akwarium OptiWhite, OptiWhite
akwaria optiwhite charakterystyka
 • Nadać wnętrzu nowoczesnego charakteru i nutki ekskluzywności – postaw na efekt „Wow!”
 • Kreować przestrzeń ze swoim przepięknym akwarium OptiWhite
 • Wzbudzić zachwyt innych miłośników akwarystyki

Akwarium OptiWhite na wymiar

W typowych sklepach zoologicznych akwaria są przeważnie wykonane ze szkła typu float. Takie szkło zaliczamy do grupy tzw. „zwykłego szkła”.

MyGlass dla koneserów akwarystyki przygotowała niezwykłą i unikatową ofertę. Proponujemy Ci wykonane na zamówienie akwaria Optiwhite.

Używane przez hurtownię szkła MyGlass szkło OptiWhite, należy do grupy odżelazionych-optycznych. Jak nazwa grupy wskazuje – do jego produkcji zastosowano mniej ilości żelaza niż do zwykłego szkła. Dzięki czemu oferuje bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny. Barwa tego szkła na pierwszy rzut oka jest nieco jaśniejsza od produktów innych producentów. Wskaźniki przepuszczalności światła niewiele go od nich różnią. Wbrew pozorom to właśnie one stanowią o jakości akwarium a nie barwa użytego szkła.

Kiedy zachodzi potrzeba pokazania prawdziwych kolorów produktu na wystawie bądź gdy wymagane jest uzyskanie maksymalnej przepuszczalności światła i doskonałej transmisji energii słonecznej, wówczas właściwym wyborem będzie zastosowanie szkła OptiWhite. Jest to całkowicie przezroczyste szkło o obniżonej zawartości żelaza.

Szkło OptiWhite jest praktycznie bezbarwne a zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła, zostało całkowicie wyeliminowane. Dzięki tak wielu zaletom powyższe szkło znalazło zastosowanie przy produkcji m.in. akwariów na wymiar.

Akwaria ze szkła OptiWhite to najładniejsze akwaria – możemy je oglądać na całym świecie!

Zalety szkła OptiWhite to przede wszystkim

 • krystalicznie przejrzysta woda
 • efekt „tafli wody” zawieszonej w przestrzeni
 • naturalne kolory ryb i barwy roślin
 • niesamowity efekt estetyczny
szkło optiwhite zalety

Jeżeli zależy Ci na naprawdę wysokiej jakości i kontakcie z naturalnymi barwami podwodnej natury, akwaria produkowane przez nas będą z pewnością optymalnym rozwiązaniem.

Elementy akwarium wykonywane z wysokiej jakości szkła OptiWhite, a krawędzie wszystkich tafli szlifowane oraz te widoczne polerowane na wysoki połysk. Akwaria klejone są transparentnym, bezpiecznym silikonem. Grubość szkła i wymiary akwarium dobrane są tak, że nie ma potrzeby używania poprzeczek ani listew wzmacniających.

Dzięki niezwykłym cechom i atrakcyjnej cenie proponowane przez nas akwaria OptiWhite stają się idealnym rozwiązaniem oraz oryginalną i piękną dekoracją w Twoich wnętrzach.

Często szafki, na których chcemy postawić akwarium mają nierówną powierzchnię. Gdyby na takiej nierównej szafce postawić akwarium – doznaje ono niebezpiecznych naprężeń. Sklejamy je u Ciebie, żeby także na nierównej powierzchni zapewnić akwarium stabilne ułożenie. To zapobiegnie rozszczelnieniu i powstaniu niebezpiecznych napięć na szkle zbiornika. Zagwarantuj bezpieczeństwo swoim okazom i swojemu pomieszczeniu oraz osobom w nim przebywającym.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wykonujemy go w ściśle określonym wymiarze oraz dopasowaniu do Twoich upodobań. Dlatego skontaktuj się z nami, by otrzymać informacje o szczegółowych cenach naszych produktów i oferowanych usług.