Lustra na wymiar

drzwi

Lustra na wymiar – funkcjonalna ozdoba wnętrz dostosowana potrzeb
Sam zdecyduj jak ma wyglądać Twoje lustro…

W ofercie firmy MyGlass znajdziecie Państwo wysokiej jakości lustra na wymiar. Proponujemy wykonanie pomiarów i zapewniamy fachowe doradztwo.
Na życzenie Klienta dowozimy oraz montujemy
wykonane przez nas lustra. Podejmujemy się realizacji nietypowych zamówień. Służymy fachową poradą i pomocą w podjęciu decyzji. Wystarczy się z nami skontaktować:

Lustro na wymiar – w celu szybkiej realizacji prosimy już teraz o kontakt z nami.

Lustra łazienkowe nie parujące
Specjalnie dla naszych klientów proponujemy lustra nieparujące.
Wyjątkowa folia to gotowe rozwiązanie grzejne, które w łatwy sposób przykleja się do tylnej części lustra.

folia samoprzylepna

Folia ogrzewa lustro chroniąc je przed zaparowaniem na przykład podczas kąpieli.

 

Napięcie zasilania 230 V AC.
Folię najlepiej włączać razem z oświetleniem lustra (praca bez termostatu).
Stosując folię pod lustra w łazienkach chronimy je przed zaparowaniem. Na taki system udzielamy 2 letniej gwarancji.

Kryształowe lustra do łazienki o typowych rozmiarach

 

Masowa produkcja luster fazowanych pozwoliła zaproponować państwu bardzo atrakcyjną cenę na lustro o wymiarach typowej umywalki. Oprócz bardzo atrakcyjnej ceny lustra fazowanego jesteśmy w stanie maksymalnie szybko je dostarczyć je do Państwa. Cena i szybkość dostawy to atuty naszych luster o określonych wymiarach.

 

Państwo decydujecie o przyszłym wyglądzie lustra

Oferujemy lustra na wymiar zgodny z oczekiwaniami Klienta, stylistyka luster także dobierana jest zgodnie z Państwa upodobaniem. Realizujemy zamówienia na lustra w kolorze srebrnym, złotym, grafitowym, niebieskim, zielonym oraz brązowym o różnych grubościach. Zapewniamy Państwu wykonanie indywidualnie dobranego do wnętrza lustra na ściśle określony wymiar. Proponowane lustra mogą zdobić salon, łazienkę czy garderobę a także stanowić element uzupełniający wystrój w nowoczesnym stylu.

Lustra dostępne w Centrum szkła i hurtowni MyGlass mogą być oprawione w stylowe lub nowoczesne ramy. Bardziej surowy wygląd lustra można osiągnąć szlifując jego krawędzie. Na indywidualne zamówienie lustro może być piaskowane bądź grawerowane. Dodatkowo mogą Państwo zamówić lustro w wersji bezpiecznej. Jest ono wówczas wzmocnione warstwą folii, która w przypadku ewentualnego rozbicia przytrzymuje okruchy lustra co chroni przed skaleczeniem.

Zależnie od wizji i projektu Klienta, lustra przycinamy w mniej lub bardziej regularne kształty. Można w nich nawiercać otwory, szlifować bądź fazować krawędzie. Są bardzo odporne na zarysowania i zabezpieczone przed działaniem wilgoci.

Lustra na wymiar firmy MyGlass podkreślają przestrzenny układ wnętrz, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i użytkowych. Rozświetlają i optyczne powiększają wnętrza.

Skomplikowane pomysły realizujemy od ręki, natomiast niemożliwe zajmują nam trochę więcej czasu.

Lustra na wymiar o wysokiej jakości i szerokim zastosowaniu

Nasze lustra na wymiar to nie tylko estetyczny wygląd ale gwarancja najwyższej jakości. Zwierciadła mają gładką powierzchnię, która odbija przedmioty bez zniekształceń.

Lustro ma zaszczytne miejsce w każdym domu, jest ono nieodłącznym elementem wystroju wnętrz. Lustra są tak powszechne, że coraz częściej projektuje się je tak żeby stanowiły integralny element całości, a nie tylko zwierciadło o standardowym zastosowaniu. Lustra często służą do pozornego powiększenia wnętrza, zwiększenia ilości światła oraz podniesienia atrakcyjności pomieszczeń.

Materiał z którego wykonywane są lustra odporny jest na czynniki korozyjne, a żywotność oferowanych produktów jest 3 razy dłuższa od luster tradycyjnych. Zapraszamy także do odwiedzenia poniższych zakładek i zapoznania się z szerokim wachlarzem możliwości oferowanych przez Centrum szkła MyGlass:

» Lustra weneckie i lustra do wnętrz – nasza produkcja dalece przewyższa standardy jakościowe.

» Lustra weneckie – sprawdzają się najlepiej w kontrolowanych warunkach oświetlenia.

» Grawerowanie luster – daje szerokie możliwości interesującego zdobienia.