Transport szkła

Bezpieczny transport szkła na terenie całej Europy!


transport szkła myglass wrocław

Doskonale zdajemy sobie sprawę z delikatności i wymagań związanych z przewozem szkła. Skorzystaj z naszej szybkiej         i profesjonalnej usługi transportu szkła i uniknij swoich zmartwień!

Zapewnimy Ci pełną obsługę logistyczną, obejmującą solidne opakowanie tafli oraz terminowy i bezpieczny przywóz towaru  we wskazane miejsce.

Dlaczego dostawa szkła z MyGlass?

Gwarancja bezpiecznej dostawy tafli szkła

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za bezpieczny transport szkła zakupionego w naszej firmie. Zamawiając usługę dowozu szkła u nas, otrzymujesz gwarancję, że w razie ewentualnych uszkodzeń pokryjemy wszelkie koszty ponownego wykonania zlecenia!

Terminowość transportu szkła

Jako doświadczona firma szklarska, zdajemy sobie sprawę, że transport szkła wymaga nie tylko precyzji, ale także terminowości. Dlatego stawiamy na terminowość jako jedną z kluczowych wartości naszej usługi. Dążymy do tego, aby nasze dostawy szkła były zawsze dokładne, zgodne z ustalonym harmonogramem i dotarły do naszych klientów w oczekiwanym terminie.

Solidne zabezpieczenie tafli szkła

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do przewozu szkła, takim jak stojak do przewozu dużych tafli czy pasy ochronne, które gwarantują ochronę i bezpieczeństwo przewożonego szkła. Nasze procedury są starannie opracowane, aby minimalizować ryzyko uszkodzeń czy zniszczeń podczas załadunku oraz transportu szkła. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom zapewniamy pełną ochronę krawędzi oraz płaszczyzny transportowanego produktu.

Oszczędność czasu w dowozie szklanych wyrobów

Już nie musisz czekać na kuriera ani tracić czasu i energii na organizowanie własnego transportu!

W skład naszego taboru wchodzą trzy samochody dostawcze: Dacia Logan, Volkswagen Transporter T5 oraz Mercedes Sprinter, którego długość skrzyni wynosi 3,4 m. Wszystkie pojazdy są nowe, dzięki czemu masz pewność terminowego wykonania usługi. Ładowność pojazdu wynosi od 800 kg do 3000 kg, dlatego towar o dużym ciężarze jesteśmy w stanie dostarczyć Ci jednorazowo!

Kontrola podczas przewozu szkła

Prowadzenie kontroli podczas transportu szkła pozwala nam odpowiednio zareagować i zredukować ewentualne opóźnienia i straty – a jak wiadomo czas to pieniądz. Dzięki profesjonalnym działaniom i doświadczeniu dbamy o dobro naszych Klientów nie narażając ich na dodatkowe koszta. W zależności od sposobu transportowania jak i gabarytów szkła możemy zastosować optymalne rozwiązanie.

Czy własny transport tafli szkła jest bezpieczny?

Nie uszkodź swojego auta i nie narażaj swoich bliskich na skaleczenia! Przewóz szkła prywatnym pojazdem wiąże się z dużym ryzykiem. Wynika on m.in. z braku specjalistycznego sprzętu, profesjonalnego szkolenia, odpowiedniej ochrony przed uszkodzeniami oraz z ryzyka uszkodzeń w trakcie załadunku i rozładunku.

Szkło jest materiałem delikatnym i łatwo ulega uszkodzeniom, takim jak zadrapania, pęknięcia czy rozbicie. Prywatny transport szkła może nie zapewnić odpowiedniej ochrony przed tymi uszkodzeniami, takiej jak odpowiednie opakowanie, zabezpieczenia i ochrona przed wstrząsami czy wibracjami w trakcie transportu.