Szyby zespolone

Wyjątkowe szyby dla Twojego komfortu


szyby zespolone

Straciłeś kiedyś pieniądze, swój czas i cierpliwość, bo zamówiłeś szybę zespoloną nie tych wymiarów, co powinieneś? Doskonale Cię rozumiemy. Dla Twojej wygody oraz zmniejszenia Twoich kosztów (nie będziesz musiał zamawiać kolejnych szyb zespolonych o poprawnych wymiarach) dokonamy pomiarów.

Potrzebujesz wymienić szybę zespoloną w drzwiach balkonowych na nową z otworem, by zamontować przejście dla kotów? Zrobimy to za Ciebie szybko i sprawnie! Wstawiamy także drzwiczki z czytnikiem mikrochipów, dzięki czemu otwierają się i zamykają automatycznie, zaraz po przejściu pupila.

Nie wiesz jeszcze jakiej szyby zespolonej potrzebujesz?

To dla nas nie problem! Zadzwoń bądź napisz do nas e-mail a szybko oraz fachowo doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej dla Ciebie i Twoich potrzeb szyby zespolonej. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Dzięki nam zyskujesz

 1. kompleksowe podejście – fachowe doradztwo konsultantów, dokonanie precyzyjnego pomiaru, dowóz i montaż szyby zespolonej
 2. szybę wybraną oraz dociętą zgodnie z Twoimi wymaganiami – co do milimetra
 3. możliwie szybki czas realizacji zamówienia
 4. najwyższą jakość wykonania
 5. korzystne ceny
 6. bezpieczną dostawę z bardzo dobrze zabezpieczoną szybą zespoloną
 7. możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy
 8. bezpieczne zakupy u firmy działającej na rynku od 2009 roku
Trwa wczytywanie
Maksymalny wymiar dla szyb jedno i dwukomorowych4300×2700 mm
Grubość zespolenia65 mm
Ciężar maksymalny zestawu 1 mb120 kg

Masz pytania odnośnie szyb zespolonych?

Sprawdź czy nie czekają na Ciebie odpowiedzi na nie, w naszych najczęściej zadawanych pytaniach – FAQ, w dziale dotyczącym szyb zespolonych.

Spodobały Ci się nasze realizacje? To tylko niektóre! Spraw, żeby Twoje lustro było kolejną naszą realizacją. Bardzo chętnie się jej podejmiemy. Przepadamy zarówno za zleceniami wyzwaniami, jak i prostymi realizacjami. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Ważne informacje

Płatność za szybę zespoloną przelewem bankowym lub na miejscu wyłącznie gotówką.

Odbiór możliwy na terenie Wrocławia, na ulicy Rękodzielniczej 14 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Prosimy o przemyślane zakupy. Nie ma możliwości zwrotu produktów wykonanych na wymiar.

szyby zespolone

Pomiary

Pomiary wykonujemy supernowoczesnymi systemami pomiarowymi. Jako jedyny w Polsce używamy do tego sprzętów o nazwie Leica 3D Distro, Merlin Laser. To nie są zwykłe urządzenia do pomiaru!

Leica 3D Distro

To najnowszy, precyzyjny dalmierz laserowy. Dzięki niemu szybko i znacznie łatwiej, bo automatycznie robimy pomiary z dokładnością do 1/10 mm. Dzięki idealnie wskazanym nam parametrom masz pewność, że odpowiednio zrealizujemy Twoje zlecenie.

szyby zespolone

Merlin Laser

Nowy, rewolucyjny instrument do laserowego pomiaru szyb zespolonych. Mierzymy nim tafle szkła o grubości od 2 do 19 mm. Szyba osadzona w ramie, grubość ramki czy warstwy laminatu – nie jest to dla tego sprzętu i nas problem! Ten laser potrafi nawet wykrywać warstwy folii PVB czy żywicy łączącej kilka szyb. Bardzo szybko oraz łatwo, ponieważ po naciśnięciu jednego przycisku otrzymujemy gotowy – precyzyjny pomiar.

Mierzymy wszystkie, nawet te trudno dostępne obiekty. Oszczędź swój cenny czas, swoje nerwy i ograniczy ryzyko pomyłki – zamów u nas pomiar.

Wsparcie, realizacja, dostawa oraz montaż szyby zespolonej na terenie Wrocławia i okolic

Szyby zespolone (Wrocław, okolice) to szeroka galeria oferowanych przez nas usług, które spełniają oczekiwania klientów. Szyba zespolona Wrocław, szyby zespolone Wrocław – zajmujemy się tym procesem od A do Z – wstępne doradztwo, wsparcie w wyborze najlepszego produktu, realizacja i ekspresowa dostawa z precyzyjnym montażem na terenie Wrocławia i okolic. To atuty naszych działań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie oraz trwale montujemy szyby zespolone. Wybierz nasze kompleksowe usługi!

szkło zbrojone
szyby zespolone

Pełna dowolność

Szkło zespolone przeważnie przygotowywane jest na wymiar. Na Twoje specjalne życzenie możemy dokonać dowolnego zespolenia, np. zespolenia ze szkłem niskoemisyjnym, warstwowym, ornamentowym czy samoczyszczącym.

Szyby zespolone możesz uzupełnić szprosami wewnątrzszybowymi, które urozmaicą oraz uatrakcyjnią wygląd okien. Ogromny wybór grubości, kolorystyki i możliwości rozmieszczenia tych listewek sprawia, że każde okno zyskuje niepowtarzalny charakter, jednocześnie idealnie wpasowując się w pożądany styl.

Szyby zespolone – elegancka prostota lub oryginalny kształt

Ozdobą szyb zespolonych mogą być szprosy wewnątrzszybowe w różnych kolorach tworzące proste formy geometryczne lub złożone konstrukcje siatek. Szyby można wykonywać w dowolnych nietypowych kształtach – koła, owale trapezy itp.

szkło zbrojone
szyby zespolone

Szkło zespolone

Dzięki specjalnej metodzie produkcji szyby float są niezwykle płaskie i nie zniekształcają obrazu. Stosowane są szyby o grubościach od 4 mm do 10 mm, oddzielonych ramką dystansową, zazwyczaj o grubości 12 lub 16 mm. W przestrzeni międzyszybowej zamknięty jest gaz – argon.

Szyby połączone są z ramką dystansową na całej długości obrzeża materiałami klejąco-uszczelniającymi, co zapewnia szczelność układu, minimalizując dopływ pary wodnej do jego wnętrza.

To trwały, hermetyczny układ dwu lub więcej tafli szkła oddzielonych ramką dystansową. W przestrzeni międzyszybowej zamknięte jest osuszone powietrze lub gaz.

Gwarancję, że powietrze zamknięte pomiędzy szybami jest wolne od wilgoci, daje nam wypełnienie ramki dystansowej sitem molekularnym – silnym środkiem higroskopijnym w postaci granulatu. Szyby połączone są z ramką dystansową na całej długości obrzeża materiałami klejąco-uszczelniającymi, co zapewnia szczelność układu, minimalizując dopływ pary wodnej do jego wnętrza.

Szkło zespolone zrobiły karierę w świecie dzięki dobrej izolacyjności cieplnej przy stosunkowo małej grubości łącznej. Są też bardzo wygodne w procesie produkcji okien. Nadrzędnym celem dla szyb zespolonych jest obniżanie wartości współczynnika k (wskaźnik izolacyjności cieplnej) poprzez stosowanie szyb o specjalnych termoizolacyjnych powłokach, szyb nieco grubszych, szyb dwukomorowych lub wypełnianie przestrzeni międzyszybowej argonem.

Obecnie standardem stają się szkło zespolone o współczynniku k=1,1. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego zestawu szybowego i gazu uzyskuje się też specjalne właściwości akustyczne.

 • 4 – grubość pierwszej tafli szkła w mm
 • 14 – szerokość ramki dystansowej umieszczonej między taflami szkła i zarazem szerokość przestrzeni wypełnionej gazem np. argonem lub ksenonem w mm
 • 4 – grubość drugiej tafli szkła w mm

Charakterystyka i rodzaje szyb zespolonych

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wykonujemy go w ściśle określonym wymiarze oraz dopasowaniu do Twoich upodobań. Dlatego skontaktuj się z nami, by otrzymać informacje o szczegółowych cenach naszych produktów i oferowanych usług.