Usługi szklarskie

Szukasz godnego zaufania szklarza?

Ekstra, że do nas trafiłeś! Od wielu lat pracujemy jako szklarze. Teraz nie musisz dalej szukać – jesteśmy tutaj. Szybko i sprawnie wykonamy dla Ciebie usługi szklarskie.

szklarz wrocław

Usługi szklarskie

Zajmujemy się wszelkiej maści usługami związanymi z cięciem oraz obróbką szkła na zamówienie. Kładziemy powłoki na szkło – ClearShield, tniemy i wiercimy w szkle, hartujemy, a także fazujemy szkło.

Szlifowanie szkła

Tępienie szkła

Transport szkła

Klejenie UV

Wynajem sprzętu

Cięcie i wiercenie szkła

Ekspresowo, dokładnie oraz profesjonalnie dostosujemy stylistykę tafli szkła do wymaganych przez Ciebie parametrów – takich jak: wymiar, kształt, liczba oraz wielkość otworów.

Fazowanie szkła

Zastanawiasz się – jakie są maksymalne szerokości fazy przy różnej grubości szkle? Przeczytasz informacje m. in. na ten temat klikając w powyższy nagłówek – „Fazowanie szkła”.

Hartowanie szkła

Dzięki hartowaniu szkła zwiększysz jego bezpieczeństwo użytkowania i wytrzymałość na uszkodzenia. To nie jedyne zalety hartowania szkła – przeczytaj więcej o hartowaniu szkła, np. na czym polega proces hartowania. Zapoznaj się z zastosowaniami szkła hartowanego.

Powłoki na szkło – ClearShield

Dowiedz się, na co stosuje się powłoki ClearShield. Poznaj korzyści ze stosowania systemu ochronnego ClearShield.

usługi szklarskie wrocław

Oprócz szerokiego asortymentu konstrukcji szklanych, szkła budowlanego i szkła technicznego – proponujemy Ci kompleksową realizację zlecenia. W trosce o Twoją wygodę – służymy radą na każdym etapie zamówienia: od wykonania projektu aż po montaż. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania. Nie musisz przejmować się tym czy podałeś prawidłowy wymiar lustra, ani martwić się o to, jak dowieziecie taflę do domu – wszystko to możemy wykonać za Ciebie!

O usługach szklarskich we Wrocławiu

Poszukują Państwo firmy zajmującej się kompleksowo przeprowadzonymi usługami szklarskimi? Naszą ofertę stworzyliśmy po to, aby sprostać zdefiniowanym oczekiwaniom klientów. Działalność Centrum MyGlass obejmuje projektowanie, wykonanie, montaż i transport przedmiotów wykonanych ze szkła, a ponadto ich profesjonalną obróbkę.

Jesteśmy świadomi tego, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. W obcowaniu z powierzchniami szklanymi nierzadko liczy się błyskawiczna reakcja i natychmiastowa naprawa. Do Państwa dyspozycji oddajemy więc innowacyjną usługę pogotowia szklarskiego, które funkcjonuje przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Można zgłosić nagłą i nietypową sytuację awaryjną, taką jak pęknięcie tafli ekspozycyjnej w sklepie lub uszkodzenie szyby w drzwiach wejściowych domu. Nasi telefoniczni konsultanci chętnie przyjmą zlecenie i wyślą specjalistów, którzy dokonają błyskawicznej interwencji na miejscu zdarzenia.

Wrocław jest miastem, które łączy w sobie tradycyjne budownictwo z nowoczesną architekturą. Współczesne projekty architektoniczne często bazują na materiale szklanym. Wykonane z tego surowca konstrukcje prezentują się niezwykle efektownie, ale należy odpowiednio zaplanować ich montaż, transport, a następnie ewentualną naprawę. Dobrze jest zdecydować się na usługi szklarskie naszej firmy, gdyż oferujemy wykonanie wszystkich wymienionych wyżej czynności, przez co nie musisz już troszczyć się o wynajęcie dodatkowych usługodawców.

Montaż szyb w ściankach wewnątrz biurowca? Ozdobne szklane konstrukcje w ogrodzie? Dla nas takie wyzwania nie stanowią żadnego problemu. Jesteśmy różnorodni i otwarci na nowe wyzwania, a nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na realizowanie nawet bardzo nietypowych projektów. Gwarantujemy, że efekt końcowy będzie całkowicie zgodny z pierwotnym zamysłem.

Nasze przykładowe realizacje to m.in.:

  • witryny wystawowe,
  • schody,
  • szklane podłogi,
  • tablice reklamowe,
  • ścianki biurowe,
  • kabiny prysznicowe,
  • duże akwaria
  • i wiele innych.

Poza aspektami technicznymi, równie dużą wagę przywiązujemy do kwestii estetycznych, dbając o to, by nasze szyby były dekoracyjnie wykończone. Oferujemy bogaty wybór możliwości kształtowania szklanych powierzchni oraz różnorodną stylistykę łączeń. Wybierając naszą wrocławską firmę, zyskujesz pewność, bezpieczeństwo i doskonały wygląd zamówionych produktów.

Proponujemy dwa podstawowe rodzaje usług szklarskich. Jest to obsługa montażu konstrukcji przeszklonych oraz samodzielna i kompletna realizacja konstrukcji od podstaw. Ten drugi rodzaj usług wyzwala w nas kreatywność i stwarza większe możliwości: wybór tafli, dokładne pomiary, projekt, obróbka szkła i dobór akcesoriów. Następnie gotowy produkt jest przez nas dostarczany pod wskazane miejsce i tam zamontowany.

Jeśli więc poszukujesz na terenie miasta Wrocław przedsiębiorstwa, które w sposób kompletny i profesjonalny będzie świadczyć usługi szklarskie – oferujemy idealne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Proponujemy Ci
– wszelkiego typu obróbkę szkła
– montaż konstrukcji szklanych
– transport zamówienia
– wypożyczanie przyssawek

montaż szkła wrocław
obróbka szkła wrocław
pogotowie szklarskie wrocław
transport szkła myglass wrocław
wynajem przyssawek wrocław