O nas

Jesteśmy do Twoich usług

Tworzymy szklane piękno


Piotr Wałuszko

Piotr Wałuszko

Założyciel / CEO

Przez 25 lat mojej pracy w branży szklarskiej, zawsze stawiałem na najwyższą jakość i zadowolenie klientów. Moja pasja i za-angażowanie w to co robię, przełożyły się na rozwój usług, produktów i pełne zadowolenie moich klientów.

Każdego dnia dążę do zrozumienia potrzeb i oczekiwań moich kli-entów, abym mógł zaproponować Ci rozwiązania idealnie dopaso-wane do Twoich potrzeb. Dzięki mojemu doświadczeniu w branży, wiem jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta      i jego projektu.

Od cięcia szkła w hali produkcyjnej, przez pełnienie roli kierownika oddziału koncernu szklarskiego AGC i menedżera hurtowni szkła, aż po prowadzenie własnej firmy, którą otworzyłem w 2008 roku. Od tamtego momentu nieustannie ją rozwijam, oferując szeroki zakres usług szklarskich, akcesoriów oraz takich wyrobów, jak szkło kominkowe.

Z dumą mogę powiedzieć, że moja firma jest oficjalnym i najwięk-szym dystrybutorem marki Bohle w Polsce, która słynie z naj-wyższej jakości produktów i skuteczności.

Jako specjalista w dziedzinie szkła, chętnie udzielam praktycznych wskazówek i doradzam, jakie produkty będą dla Ciebie najlepsze    i jak je wykorzystać w Twoim projekcie. Moim celem jest zawsze sprostać Twoim potrzebom i stworzyć rozwiązanie, które będzie zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Moja pasja, doświadczenie i determinacja w pracy szklarskiej sprawiają, że zawsze dążę do doskonałości i pełnego zadowolenia klientów.

Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego!

Anna Majchrzak – Demczuk

Dyrektorka działu sprzedaży

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Anny w branży, możesz mieć pewność, że będziesz obsługiwany/a przez specjalistkę, która doskonale rozumie Twoje potrzeby i jest w stanie dostosować swoje działania do Twoich oczekiwań. Ponadto, Anna wyróżnia się doskonałą organizacją pracy i skrupulatnością w dokumentowaniu każdego etapu procesu sprzedażowego, co pozwala zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Możesz liczyć na pełne zaangażowanie, pozytywne nastawienie oraz otwartość na Twoje potrzeby.

Sylwia Król

Specjalistka konstrukcji szklanych

Sympatyczne podejście Sylwii, pomocność i profesjonalizm sprawiają, że zawsze chętnie udziela pomocy i zawsze stoi na wysokości zadania. Potrafi wysłuchać i zrozumieć potrzeby klienta, dzięki czemu z łatwością może dopasować naszą ofertę do Twoich oczekiwań.

Zawsze gotowa do pomocy, służy swoją wiedzą i doświadczeniem, byś mógł podjąć najlepszą decyzję.

Paweł Kotowski

Szklarz

Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, jest w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające zadania.

Jego profesjonalizm sprawia, że zawsze wykonuje pracę z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Jego uprzejme podejście, pozytywna postawa i gotowość do pomocy są nieocenione podczas każdej współpracy.

Grzegorz Rudnicki

Montażysta

Zawsze wykonuje swoją pracę z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Jednocześnie wyróżnia się sprawnym tempem realizacji zadań, nie tracąc przy tym na jakości swojej pracy. Grzegorz to osoba, która zawsze dba o bezpieczeństwo swoich prac i klientów, a aby je zapewnić zawsze korzysta z odpowiedniego sprzętu i narzędzi.

Aleksander Stefanyshyn

Montażysta, szklarz

Wyróżnia się niezwykłą energią i entuzjazmem do swojej pracy. Dzięki temu, jego podejście zaskoczy Cię niezwykle pozytywnie. Zawsze wykonuje swoją pracę z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Podczas pracy, Aleksander stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny, dzięki czemu zawsze możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu lub biurze. Podejmuje on swoje zadania z najwyższym profesjonalizmem i dbałością o jakość swojej pracy.

Rafał Pluta

Specjalista ds. logistyki

Doskonale rozumie, jak ważna jest dla Ciebie szybka i sprawnie przeprowadzona logistyka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy klienci wymagają nie tylko jakości, ale i szybkiego dostarczenia towarów. Dlatego też, Rafał skrupulatnie planuje każdą dostawę, biorąc pod uwagę czas, koszty oraz specyfikę danego towaru. Przykłada on ogromną wagę do jakości swojej pracy, a każdy proces logistyczny jest przez niego dokładnie sprawdzany i monitorowany.

OTWIERAMY FIRMĘ

To początek fantastycznej przygody ze szkłem. Otwieramy siedzibę firmy przy ulicy Rękodzielniczej 14, we Wrocławiu. Zatrudniamy pierwszych pracowników, z głową pełną pomysłów i podekscytowaniem rozpoczynamy realizację zamówień głównie dla indywidualnych Klientów.

ROZSZERZAMY WSPÓŁPRACĘ

Nawiązujemy współpracę z dużymi przedsiębiorstwami, firmami budowlanymi, producentami mebli i projektantami wnętrz. Zaczynamy hurtowo sprzedawać produkty oraz wytwarzać szklane powierzchnie, w różnych formatach.

SZKŁO KOMINKOWE – NASZA SPECJALIZACJA

Zostajemy ekspertem w kwestii produkcji i sprzedaży szkła kominkowego. Wprowadzamy do oferty różne rodzaje, kształty, a także rozmiary szyb do kominków. Sprawiamy, że posiadacze domowych ognisk mogą cieszyć się solidnością i odpornością zakupionej szyby kominkowej.

DYSTRYBUUJEMY NARZĘDZIA DO OBRÓBKI SZKŁA

Nawiązujemy partnerstwo z niemiecką markę Bohle, jednym z najlepszych dostawców narzędzi do obróbki szkła. Dzięki sprawdzeniu ich jakości i skuteczności w naszym zakładzie, z czystym sumieniem oferujemy Klientom akcesoria, które działają cuda podczas pracy z kruchym materiałem.

ŚRODOWISKO I JAKOŚĆ – NA TYM NAM ZALEŻY

Dbamy o środowisko. Jakość produktów jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza to niemiecki certyfikat jakości szkła kominkowego, stanowiący gwarancję niezawodności i zadowolenia wśród osób kupujących.
Produkujemy szkło zgodnie z obowiązującymi standardami jakości i środowiska. Świadczą o tym standardy wyznaczone przez zdobyte certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

ŚWIĘTUJEMY 10-LECIE FIRMY

To już 10 lat odkąd działamy w branży szklarskiej. Wciąż nie dowierzamy, kiedy minęła ta dekada? Zgromadziliśmy niezliczoną ilość doświadczeń, zrealizowaliśmy setki wyzwań w postaci poza szablonowych wymagań naszych Klientów…i nie zatrzymujemy się! Oferujemy wyroby szklane, zgodne z obowiązującymi trendami. Dopasowujemy się do zmian, wprowadzając praktyczne nowości do naszego asortymentu. Jedną z nich jest szyba do kominka samoczyszcząca, która całkowicie zrewolucjonizowała biznes szklarski.

2020 – PUBLIKUJEMY NOWĄ STRONĘ FIRMOWĄ

Dostosowujemy się do zmieniającego się świata i rynku szkła. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zmienność i rozwój to cechy, które są naszej firmie bardzo dobrze znane. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z zakresu usług i produktów, które rozwinęliśmy przez ponad 10 lat. Nieustannie się doskonalimy oraz dokładamy wielu starań, aby pozostać na wysokiej pozycji wśród liderów branży szklarskiej!

WPROWADZAMY METODĘ ZARZĄDZANIA TOC ORAZ ZASADĘ 5S

Dzięki wprowadzeniu metody Theory of Constraints (TOC) oraz metody 5S w naszej firmie, doświadczenie klienta przy współpracy z nami staje się jeszcze bardziej pozytywne. Skrócenie czasu realizacji zamówień, minimalizacja ryzyka występowania problemów, poprawa jakości oraz zwiększenie efektywności to tylko niektóre z osiągniętych korzyści dla klienta.