Powłoki na szkło – ClearShield

Wyjątkowa technologia w Twoim posiadaniu


briteguard szklarz wrocław

Mycie elementów szklanych takich jak panele szklane do łazienki jest czasochłonne i uciążliwe. Zdarza się, iż mimo wytężonej pracy efekty nie spełniają oczekiwań. Dlatego jeśli masz dosyć patrzenia na nieustannie zabrudzone szyby, pomyśl o pokryciu ich warstwą ochronną BriteGuard, która szybko rozwiąże problemy.

Ekscytująca czystość z powłoką ochronną BriteGuard

Powłoka BriteGuard to obietnica autentycznej higieny, wygody i przejrzystości. Chroni Twoje szklane powierzchnie przed zanieczyszczeniami, powstawaniem uciążliwych zacieków, bakteriami oraz korozją. Sprawia, że utrzymanie tafli w czystości staje się łatwe. Teraz możesz zaoszczędzić wiele czasu, energii, a także pieniędzy, ponieważ pielęgnacja nie wymaga już tradycyjnego zaangażowania!

Produkty BriteGuard cechuje wysoka efektywność samoczyszcząca oraz właściwości antybakteryjne, ale mimo swojego zaawansowania, intensywności działania i odporności czasowej, pozostają nieszkodliwe dla środowiska.

Idealne zabezpieczenie i oryginalne właściwości

BriteGuard Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii powłoka BriteGuard trwale łączy się z powierzchnią tafli, w związku z czym nie odpryskuje i nie pęka, zapewniając zdecydowanie lepsze parametry ochronne niż inne warstwy pielęgnacyjne. Odpowiednio zabezpieczone szkło pozostaje w doskonałej kondycji przez długie lata i cieszy wzrok świeżością niczym nowe.

Zastosowanie warstwy BriteGuard jest także doskonałym pomysłem w przypadku starych, lekko zniszczonych tafli, ponieważ powłoka wykazuje walory konserwujące. Stosując ten system ochronny zyskujesz pewność, że Twoje szkło nie przebarwi się ani nie ulegnie zmatowieniu.

Zastosowanie warstwy BriteGuard

System BriteGuard wykorzystasz zarówno na szkle nowym, jak i tym, które zostało już zamontowane. To praktyczny, rewolucyjny produkt, który sprawdza się sytuacjach, kiedy tafla jest narażona na zabrudzenia.

 • Fasady budynków i szklenie strukturalne
 • Przeszklenia, drzwi, zadaszenia, balustrady, okna, panele solarne
 • Kabiny prysznicowe, lustra i szkło naścienne (łaźnie, kuchnie, szpitale i laboratoria)
 • Szkło na lotniskach i w środkach transportu (ziemnego, morskiego)

Powłokę BriteGuard możesz zastosować do każdego rodzaju szkła. Aktualnie popularnością cieszy się nakładanie warstwy samoczyszczącej m.in.: na kabiny prysznicowe, lustra w łazienkach, szklane powierzchnie kuchenne, szkło dekoracyjne lub przeszklenia ogrodów zimowych. Powłoka nanoszona jest również na szyby w środkach transportu oraz fasady wszelkiego rodzaju powierzchni firmowych.

BriteGuard

Wizualizacja działania powłoki BriteGuard.
Po lewej szkło bez powłoki, po prawej szkło z powłoką.

Plusy systemu ochronnego

 • Ogranicza zanieczyszczenia, chroni przed zaciekami i procesem korozji
 • Posiada właściwości bariery antybakteryjnej
 • Redukuje nagromadzanie kamienia i osadów mineralnych
 • Zapewnia pełną przejrzystość, połączoną z cechami konserwującymi
 • Zmniejsza częstotliwość pielęgnacji szyb i luster oraz ułatwia ich mycie
 • Nadaje się do aplikacji na wszystkich wariantach szkła
 • Sprawdza się w przypadku nowych tafli i pokrywania istniejących konstrukcji
 • Polecany do stosowania na zewnątrz oraz wewnątrz budynków
 • Przebadany, bezpieczny i bez ryzyka dla środowiska

Zamów usługę lub zabezpiecz szkło samodzielnie!

Centrum obróbki szkła MyGlass realizuje wszelkie zamówienia obejmujące nakładanie powłoki ochronnej z systemu BriteGuard. Jeśli nie chcesz zamawiać pełnej obsługi, możesz również samodzielnie pokryć taflę warstwą samoczyszczącą. Jako dystrybutor produktów firmy BriteGuard posiadamy szeroką gamę preparatów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do sklepu Glass24.pl lub do nawiązania kontaktu w celu rezerwacji usługi.

Posiadamy w naszej ofercie System ClearShield, który jest systemem chroniącym powierzchnie szklane, dzięki czemu szkło staje się proste szybkie i łatwe w utrzymaniu czystości i przejrzystości. Jest to produkt najwyższej, jakości a dzięki High-Tech-Polimer specjalnej powłoce, która chemicznie i fizycznie łączy się na stałe z powierzchnią szkła. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, ClearShield jest możliwe nie tyle zabezpieczanie przed korozją szkła, ale także renowacji starych zabrudzonych szyb. ClearShield może zostać użyty do każdego rodzaju szkła w celu jego ochrony. Szklane powierzchnie takie jak szkła Float, szkła walcowane, szkliwa boro krzemowe, szkła hartowane ESG (kabiny prysznicowe, balustrady), szyb zespolone, szkła piaskowane, szyb samochodowe, elementy solarne a także wiele innych pozbawione ochrony są nieustająco zanieczyszczane przez przylegające do nich związki organiczne i nieorganiczne z powietrza lub wody (sole mineralne, kamień wodny, węglowodory niezwiązane, tlenki metali i silikony), powodujące korozje oraz fizyczne uszkodzenie szkła. Szkło pokryte preparatem ClearShield jest naturalnie przezroczyste, błyszczące i łatwe w czyszczeniu – obiecuje czystość przejrzystość.

Korzyści stosowania systemu ClearShield:

 • ograniczenie zanieczyszczania powierzchni
 • ograniczenie osadzania się nieczystości oraz cząstek mineralnych
 • ułatwione czyszczenie oraz konserwacja
 • ograniczone roszenie
 • ochrona powierzchni piaskowanych
 • powierzchnia szklana jest optycznie dłużej czystsza
 • możliwość renowacji starszych, zabrudzonych szyb
 • jest całkowicie nie szkodliwy dla środowiska

Szkło bez systemu:

powłoka Clearshield
powłoka Clearshield

Szkło z systemem:

powłoka Clearshield