Drzwi szklane: Nowoczesność i design

Nowoczesne drzwi szklane Wrocław

Zrealizujemy Twoje marzenia o wyjątkowych, idealnie dostosowanych do Twojego wnętrza drzwiach szklanych. Wybij się z tłumu i doświadcz oryginalności, której dostarczą Ci drzwi na wymiar. Bez konieczności wychodzenia z domu, nasz doświadczony zespół profesjonalistów pomoże Ci sprawnie stworzyć niepowtarzalną i ponadczasową przestrzeń, która będzie zachwycać Ciebie i Twoich gości przez wiele lat. Odmień swoje otoczenie, wybierając jedyne w swoim rodzaju drzwi szklane.

Dlaczego drzwi szklane z MyGlass?

Najwyższa jakość szkła

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży szklarskiej oraz własnej produkcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn, zapewniamy Tobie szkło o najwyższych standardach jakości. Na rynku wyróżniamy się przede wszystkim podejściem do wyboru materiałów z jakich korzystamy. Solidne i nieskazitelne wykończenie drzwi szklanych, które wykonujemy dla Ciebie ze szczególną precyzją i starannością, zapewnia Tobie niepowtarzalny efekt oraz wieloletnią trwałość. Sortowanie oraz poszerzenie oferty na szkło zapewnia Cię, że cena jest również atrakcyjna i bezkonkurencyjna.

Szklane drzwi na zawiasach MyGlass Wrocław
Drzwi szklane kasetowe Wrocław

Szybka realizacja szklanych drzwi

Twój czas jest dla nas niezwykle cenny. Rozumiemy Twoje potrzeby, które mogą być różnorodne i niekiedy wiązać się z terminowymi wymaganiami. Podejmujemy wszelkie działania, aby zagwarantować Ci jak najszybszą realizację wewnętrznych lub zewnętrznych drzwi szklanych od precyzyjnego pomiaru aż po sprawny montaż. Działamy szybko i efektywnie. Zastosowanie nowoczesnych technologii, doświadczony zespół profesjonalistów oraz sprawna logistyka zapewniają Tobie szybką, bezpieczną i efektowną realizację.

Bezkonkurencyjne ceny drzwi

W MyGlass cena nie jest kompromisem w jakości. Wysoka jakość nie znaczy wysoka cena! Według naszej filozofii każdy w swoim domu, czy przestrzeni usługowej powinien mieć możliwość cieszenia się pięknem i funkcjonalnością jakie dają drzwi szklane, bez nadmiernego obciążenia finansowego. Cena dostosowywana jest do różnych budżetów, abyśmy mogli sprostać każdym Twoim oczekiwaniom.

Lustrzane drzwi grafitowe Szklarz Wrocław
Szklane drzwi kasetowe GoldenVet Wrocław

Kompleksowe podejście od projektu aż po montaż drzwi

Oferujemy Tobie kompleksową realizację szklanych drzwi. Zespół naszych profesjonalistów krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces spełniania Twoich marzeń. Z nami masz pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, profesjonalnie, bez żadnych zmartwień o szklane drzwi, a świetna cena pozytywnie wpłynie na całą tą podróż. Naszym celem jest zapewnienie Tobie spokoju, wygody oraz spektakularnego efektu.

Nasze realizacje drzwi szklanych

Arcydzieła, gdzie delikatność spotyka się z charakterem. Szkło matowe, mleczne, barwione … – harmonia pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Każdy model jest starannie dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, aby utworzył niepowtarzalne i zachwycające wejście.

Jakie drzwi ze szkła wybrać?

Drzwi szklane dopasowują się idealnie do Twojego gustu i unikalności. Przyciągają uwagę, zarówno Twoją, jak i Twoich gości, tworząc niesamowity efekt wizualny. Nasz doświadczony sztab specjalistów pomoże Ci dokonać perfekcyjnego wyboru w naszej ofercie, abyś w swoim domu, mieszkaniu, biurze, czy gabinecie poznał trwałość, nową prywatność oraz zaskakujące możliwości utrzymania czystości nowoczesnych drzwi ze szkła.

Drzwi szklane – cena

Trwa wczytywanie

Jakie konstrukcje drzwi szklanych wyróżniamy?

Drzwi szklane wahadłowe

Najbardziej popularne rozwiązanie – drzwi montowane na zawiasach. Do bardziej zaawansowanych konstrukcji możemy wykorzystać samozamykacze, które doskonale sterują pracą drzwi. Domykacz wyhamowuje ruch drzwi przed osiągnięciem położenia skrajnego drzwi, czyli całkowicie zamkniętych bądź otwartych – w zależności od tego, na którym końcu prowadnicy jest zamontowany – i zapewnia wolne, łagodne dociągnięcie skrzydła drzwi do ustalonej pozycji spoczynkowej.

Drzwi szklane przesuwne wiszące

(Prowadzenie górą) – Drzwi przesuwne zajmują znacznie mniej miejsca po otwarciu gdyż przesuwają na bok – spełniają rolę ścianki działowej pomieszczenia. Prowadnicę górną możemy zamocować do ścianki bocznej, naświetla szklanego lub do sufitu. W ofercie posiadamy kilkanaście systemów drzwi przesuwnych. Stosowane są często do pokoju dziennego, łazienki, gabinetu, czy do wyjścia na korytarz.

Drzwi szklane przesuwne spoczywające

(Prowadzenie dołem) – Drzwi przesuwne montowane na specjalnej szynie, gdzie cały ciężar spoczywa na profilu podłogowym – te systemy przesuwne stosuje się tam, gdzie ścianki działowe nie są w stanie utrzymać ciężaru szkła.

Drzwi szklane kasetowe

Drzwi przesuwne, w których skrzydło drzwiowe po otwarciu chowane jest w ścianę. To zdecydowanie bestseller w naszej ofercie! Ten model, dzięki swojej wyjątkowości, nada Twojemu mieszkaniu osobliwego szyku, a jego cena pozytywnie Cię zaskoczy.

Rodzaje drzwi szklanych

Szklane drzwi wewnętrzne

Pociągająca oryginalność i nieocenione praktyczne zastosowanie wewnętrznych drzwi szklanych. Sprawdza się doskonale zarówno dla prywatnych pomieszczeń, jak i przestrzeni biurowych i usługowych.

Zastosowanie szklanych drzwi wewnętrznych to znakomity sposób na podkreślenie niepowtarzalnego charakteru pomieszczenia. Szklane drzwi sprawiają, że pomieszczenia zyskują dodatkową wizualną przestrzeń, przypływ naturalnego światła oraz tak ważne bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. Szkło hartowane, z którego wykonujemy ten rodzaj drzwi wewnętrznych jest – wbrew pozorom – ogromnie wytrzymałe.

Drzwi szklane zewnętrzne

Stwórz niepowtarzalne wejście, które od razu przyciąga wzrok i dodaje pożądanej elegancji. Szkło, użyte w drzwiach, wpuszcza obfitą ilość naturalnego światła do wnętrza, co stwarza niezwykle przyjemną i jasną atmosferę. Szkło hartowane, z którego wykonywany jest ten produkt, gwarantuje niepodważalną wytrzymałość, toteż stanowi niezastąpione bezpieczeństwo.

Bestsellery szklanych drzwi

ścianka szklana drzwi szklane Wrocław

Szklane drzwi odporne na brud

Szklana powierzchnia pozbawiona ochrony jest nieustająco narażona na zanieczyszczenia. Zastosowanie specjalnej warstwy na szkło Clearshield spowoduje, że Twoje drzwi przez długi czas będą zachwycać czystością i estetyką jak nowe. Oczywiście top of the top w naszej ofercie! To inny wymiar zastosowania szkła w mieszkaniu lub innych przestrzeniach, ponieważ pomieszczenia stają się jeszcze bardziej przestronne, a szklane skrzydło drzwiowe w pokoju przyciąga na siebie spojrzenia wszystkich osób. Zastosowanie warstwy Clearshield to Twoja gwarancja 100% satysfakcji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wykonujemy go w ściśle określonym wymiarze oraz dopasowaniu do Twoich marzeń i potrzeb. Skontaktuj się z nami i otrzymaj informacje o szczegółowych cenach naszych produktów i oferowanych usług.