Szklenie

szklenie

Uważają Państwo, że szyby w Państwa oknach są już nieatrakcyjne? A może aby odświeżyć wnętrze chcecie Państwo na nowo wstawić szybę w drzwi? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z usługi szklenia. Z przyjemnością wymienimy szybę w drzwiach, oknie oraz w każdej innej konstrukcji.

Kompleksowe usługi szklarskie: Od montażu po awaryjne interwencje

To rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie chcą tracić pieniędzy ani nerwów na całkowitą wymianę zniszczonych lub opatrzonych już nieco szyb. W zależności od Państwa preferencji, montażu szkła możemy dokonać u Państwa lub – jeśli dostarczą nam Państwo element wymagający szklenia – na miejscu. W razie potrzeby możemy także dokonać pomiaru.

Dzięki wymianie szyb w oknach mogą Państwo zredukować rachunki za ogrzewanie, bowiem w zależności od rodzaju mają one różne parametry termoizolacyjne. Ponowne oszklenie drzwi pozwala z kolei na zmianę wizualną, a jednocześnie praktyczną. Aby uzyskać nastrój intymności wystarczy zamienić szkło standardowe na matowe, jeśli natomiast chcesz doświetlić pomieszczenie, proponujemy zastosowanie szyby przezroczystej.

Jeśli jednak zostali Państwo zmuszeni do wymiany szyby wskutek wandalizmu lub wypadku i potrzebują Państwo błyskawicznej fachowej interwencji, zachęcamy do skorzystania z pomocy czynnego całą dobę pogotowia szklarskiego.

Już dziś możecie Państwo

  • Wstawić szybę w dowolną konstrukcję: ramę okienną, drzwi itp.
  • Naprawić drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne
  • Zabezpieczyć dom przed śniegiem, wiatrem itp.
  • Przywrócić blask zaniedbanym pomieszczeniom
  • Oszczędzić pieniądze – nie ma potrzeby kupna nowego okna lub drzwi!