Daszki szklane

daszki szklane

Chcąc zabezpieczyć balkon, taras lub wejście przed działaniem czynników atmosferycznych, warto zdecydować się na zamontowanie nad nimi zadaszenia szklanego. Daszek wykonany ze szkła nie tylko chroni przed opadami deszczu i śniegu, lecz także może stać się oryginalną oraz funkcjonalną ozdobą domu.

Zadaszenie wejścia lub balkonu to bardzo istotny element elewacji budynku. Jego głównym zadaniem jest ochrona przed deszczem, śniegiem oraz – jeśli posiada on ścianki boczne – wiatrem. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, że zamocowanie daszku nad wejściem jest także regulowanym przez rozporządzenie Ministra Infrastruktury obowiązkiem w przypadku budynków przeznaczonych dla ludzi i posiadających więcej niż dwie kondygnacje (Dz. U. Nr 75, poz. 690, z 2003 r. Nr 33, poz. 270 oraz z 2004 r. Nr 109, poz. 1156, dział VII, paragraf 292).

Charakterystyka zadaszeń szklanych

  • Odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne
  • Stabilne i wytrzymałe
  • Wykonane z różnego typu szkła hartowanego laminowanego
  • Dostosowywane do stylistyki budynku
  • Standardowe lub przygotowane według indywidualnego projektu

Każdy daszek szklany w naszej ofercie wykonywany jest z hartowanego szkła laminowanego, dzięki czemu zadaszenie jest bezpieczne oraz wyjątkowo wytrzymałe. Mogą być Państwo pewni, że przetrwa ono każdą niepogodę, służąc Państwu przez długi czas.

Pełna dowolność

Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom, a jednocześnie dostosować zadaszenia do fasady budynku, proponujemy Państwu daszki szklane gotowe lub przygotowane na wymiar, według Państwa pomysłu. Każda nasza konstrukcja może zostać wykonana z różnego rodzaju szkła hartowanego laminowanego (bezbarwnego, kolorowego, satynowego, piaskowanego itp.), co sprawia, że nie musicie Państwo ograniczać się do wyrobów standardowych. Istnieje również możliwość ozdobienia daszku szklanego metodą sitodruku.

Jeśli nie jesteście Państwo pewni, które zadaszenie najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku, zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą. Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie doboru poszczególnych elementów konstrukcyjnych oraz szkła potrzebnego do wykonania daszku. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa również projekt koncepcyjny uwzględniający parametry daszku gwarantujące oczekiwany rezultat.

Oprócz sprzedaży zadaszeń szklanych w asortymencie znajdziecie Państwo także półprodukty przydatne do ich montażu: okucia, mocowania punktowe, uchwyty itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.