Meble szklane i dodatki

meble i szklane dodatki

Ekskluzywne szklane meble są propozycją dla osób ceniących sobie nowoczesne i eleganckie rozwiązania. Wykonane z najlepszych materiałów, łatwo staną się ozdobą każdego pomieszczenia. Jeśli zależy Państwu na zakupie produktu przygotowanego z niebywałą precyzją, zachęcamy do rozważenia naszej oferty!

Futurystyczne stoliki i ławy ze szkła

Stolik szklany bądź ława są fantastycznym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy cenią sobie meble luksusowe, a przy tym wysmakowane. Grube, hartowane szkło używane do produkcji blatów wspaniale prezentuje się zarówno wśród mebli tradycyjnych, jak i nowoczesnych, a przy tym zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Blaty szklane wykonywane są z różnych rodzajów szkła, co pozwala na dopasowanie ich do pożądanego stylu. Dzięki finezyjnie giętym nogom i korpusom z ręcznie szlifowanej stali nierdzewnej szklany stolik i ława mogą stanowić piękny oraz oryginalny element aranżacji wnętrz.

Zobacz meble dostępne w sklepie >

Oprócz wyboru spośród gotowych stolików istnieje także możliwość wykonania blatu według Państwa pomysłu i umieszczenia go na jednym z dostępnych korpusów. Na specjalne życzenie zrealizujemy stoliki szklane każdego rodzaju. Decydując się na realizację zamysłu autorskiego mają Państwo pewność, że zamówiony produkt będzie unikalny i dostosowany do Państwa potrzeb.

Gabloty, witryny i designerskie szklane półki

Gablota i półka szklana to nowoczesne sposoby na uatrakcyjnienie wnętrz. Dzięki możliwości wykonania ich na wymiar stają się wspaniałym rozwiązaniem w przypadku zabudowania nieatrakcyjnych wizualnie elementów, takich jak rury, kable itp. Umieszczone we wnękach pomogą Państwu uporządkować przestrzeń, natomiast stojące swobodnie stanowić będą eleganckie połączenie funkcjonalności i piękna.

Planując wygląd witryny szklanej mogą Państwo wybierać pomiędzy drzwiami standardowymi a systemem przesuwnym. Do Państwa decyzji pozostają także kolor oraz wymiary mebla.

Szerokie możliwości aranżacji przestrzeni

  • Szklane elementy do mebli biurowych i recepcyjnych
  • Ultranowoczesne szkło dla powierzchni sklepowych
  • Dekoracyjne osłony pod włączniki światła
  • Akwaria z krystalicznie jasnej tafli OptiWhite
  • Statuetki i grawerowane nagrody ze szkła

Meble i akcesoria szklane

Atrakcyjna dekoracja i indywidualny charakter

  • Wysoka kreatywność projektowa
  • Bogaty wybór kolorów, modeli i wzorów tafli
  • Możliwość efektownego zdobienia szklanych mebli
  • Nadawanie cech charakterystycznych – logotypów, napisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.