Pogotowie szklarskie

Pogotowie szklarskie Wrocław – Centrum szkła i hurtownia szkła budowlanego MyGlass

Szklenie okien i witryn – Całodobowe Pogotowie Szklarskie

Oferujemy usługę całodobowego szklenia na terenie miasta Wrocław i okolicach. Do Państwa dyspozcji oddajemy całodobowy telefon dyżurny naszego pogotowia szklarskiego.

Kontakt alarmowy:

Tel. kom. +48 512 360 366 czynny całą dobę – Pogotowie szklarskie 24 h

Posiadamy doświadczenie w szkleniu, które pozwala zapewnić Państwu profesjonalną usługę na najwyższym poziomie, a także zyskać pewność, że nasze pogotowie szklarskie dotrze do Państwa w możliwie najkrótszym czasie od zgłoszenia zaistniałego problemu.

• Szyba w Twoim mieszkaniu lub domu uległa zniszczeniu?
• Ktoś wybił witrynę w sklepie i potrzebujesz szybko zabezpieczyć towar?
• Szklane elementy wystroju Twojego biura lub powierzchni sklepowej zostały uszkodzone?
• Pękło szkło ochronne w Twoim kominku?

Zastanawiasz się, kto Ci pomoże niezależnie od pory dnia i godziny?

Twoja pierwsza myśl – kto świadczy usługi szklarskie we Wrocławiu przez cała dobę, jaki szklarz we Wrocławiu zaoferuje mi fachową, natychmiastową pomoc oraz zapewni miłą i sprawną obsługę nawet w środku nocy?

Rozwiązanie Państwa problemu i bezpieczne ukojenie zranionym wnętrzom zapewni Całodobowe Pogotowie Szklarskie we Wrocławiu założone przez Centrum obróbki i hurtownię szkła MyGlass.

Hurtownia szkła MyGlass istnieje na rynku od kilku lat i cieszy się wysoką jakością oferty oraz otwartą postawą na potrzeby Klientów. Od niedawna postanowiliśmy uruchomić dla Państwa Całodobowe Pogotowie Szklarskie obejmujące swoim działaniem tereny Dolnego Śląska. Posiadając prestiż wykonywanych usług, chcemy wyjść naprzeciw obecnym jak i przyszłym Klientom, aby zapewnić Państwu pomoc także w sytuacjach, gdy szkło ulegnie uszkodzeniu.

Wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła pozwala nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych przez usług szklarskich w systemie interwencji wyjazdowych.

Zdobyliśmy zaufanie Klientów indywidualnych i korporacyjnych, dzięki czemu cieszymy się dużym uznaniem ze względu na rzetelność, terminowość dostaw oraz jakość sprzedawanych wyrobów.

Uruchamiając całodobowe pogotowie szklarskie mieliśmy na uwadze Państwa opinie i sugestie, iż na naszym rynku jest niewiele firm, które gwarantują usługi szklenia o każdej porze dnia i nocy w przystępnej cenie. Firma MyGlass jako hurtownia szkła budowlanego może sprostać wymaganiom Klientów zarówno jakością usług szklarskich jak i konkurencyjnymi cenami.

Pod numerem dyżurnym 512 360 366 nasz konsultant jest dostępny przez 24 godziny na dobę.

Nieistotna pora dnia – całodobowe pogotowie szklarskie jest do Państwa dyspozycji.