Pogotowie szklarskie

pogotowie szklarskie wrocław

Potrzebujesz błyskawicznej interwencji szklarza? Uszkodzona tafla wywołuje obawy o bezpieczeństwo domu, sklepu lub firmy? A może chcesz szybko wymienić pękniętą szybę w kominku? Już teraz możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów i zadzwonić na pogotowie szklarskie. Rozwiążemy Twoje szklane problemy!

Numer alarmowy: +48 71 359 30 48

Pod numerem dyżurnym nasz konsultant jest dostępny 24 godziny na dobę. Pora dnia nie ma znaczenia, pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień.

Obszar działań pogotowia szklarskiego obejmuje miasto Wrocław i okolice, dzięki czemu z pomocy mogą skorzystać także osoby z pobliskich miejscowości, które ze względu na miejsce zamieszkania nie mogły do tej pory liczyć na uzyskanie fachowej interwencji.

Szybkość i precyzja

Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzeć na miejsce zdarzenia możliwie najszybciej. Wiemy bowiem, iż w takich sytuacjach liczy się Twój czas i komfort psychiczny. Usługę przeprowadzamy dostosowując ją optymalnie do zaistniałej sytuacji, jednocześnie dbając o precyzję całej realizacji.

Zapamiętaj ten numer, a w razie konieczności nie zwlekaj i zadzwoń na pogotowie szklarskie: +48 71 359 30 48. Numer czynny całą dobę, również w niedziele i święta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.