Szkło dla firm

Właściwy dobór firmy, która szybko i profesjonalnie zrealizuje kompleksowo zlecenie to ważny aspekt w dzisiejszej dobie życia. Dlatego polecamy Państwu skorzystanie z usług Centrum szkła MyGlass. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej szkła, produkcji oraz obróbce elementów szklanych.

Realizujemy zamówienia na potrzeby firm, korporacji i producentów mebli. Proponujemy Państwu kompleksową realizację usług – od pomiaru aż po montaż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Państwa zamówienia. Na pomoc mogą Państwo liczyć także w razie wymagających natychmiastowej reakcji sytuacjach awaryjnych – nasi pracownicy błyskawicznie pojawią się we wskazanym miejscu.

Aby jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom oraz potrzebom, oprócz wyrobów gotowych do montażu proponujemy również konstrukcje szklane przygotowane według indywidualnego projektu. Już dziś możecie Państwo cieszyć się produktem idealnie odzwierciedlającym Państwa wizję, co gwarantuje niesamowity efekt.

Asortyment naszego sklepu

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości. W asortymencie posiadamy m.in.: szklane balustrady, schody, drzwi, ekrany, podłogi, ścianki działowe, lustra, kabiny prysznicowe oraz szkło kominkowe. Oferujemy także różnego rodzaju szkło, zarówno standardowe (okienne, zespolone, hartowane, żaroodporne i inne), jak i ozdobne (m.in. fusingowe, Lacobel, Matelac) oraz luksusowe (Glassiled, Priva-Lite).

Wiemy, jak cenny jest czas. Dlatego oprócz sprzedaży stacjonarnej, dla Państwa wygody prowadzimy sieć sklepów internetowych, w których można dokonać zamówienia 24 godziny na dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.