Uchwyt TRAGBOY
1 rączka – 2 sztuki nr kat. 5000101

Numer katalogowy: 5000101

Uchwyty Tragboy marki Bohle przeznaczone są do przenoszenia szkła i innych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne, metal, drewno czy marmur. Wyłożone antypoślizgową gumą szczęki gwarantują mocne utrzymanie ładunku, a tym samym jego bezpieczny transport. Siła zacisku szczęk rośnie wraz z wagą przenoszonego przedmiotu – im cięższy ładunek, tym mocniejszy chwyt.

Specyfikacja

  • Maksymalny rozstaw szczęk 25 mm
  • Udźwig do 80 kg

Zalety produktu

  • Przy pracach szklarskich zapewnia wygodę i szybkość montażu
  • Łatwy w użyciu
  • Bezpieczeństwo – pozwala uniknąć rozbicia szyby
  • Brak dodatkowych kosztów poniesionych w przypadku rozbicia szkła

Nowoczesne rozwiązania dla profesjonalistów

Uchwyt Tragboy oferowany przez markę Bohle to innowacyjne narzędzie, które znacząco ułatwia pracę przy montażu i przenoszeniu różnorodnych materiałów. Jego uniwersalność sprawia, że jest niezastąpiony w wielu branżach, począwszy od szklarskiej, poprzez stolarską, aż po kamieniarską. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, uchwyt Tragboy charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością, ale również długowiecznością. A jest to kluczowa cecha dla profesjonalistów oczekujących niezawodnych narzędzi.

Uchwyt Tragboy – ergonomia i komfort użytkowania

Ergonomia uchwytu została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Rączka wykonana z materiałów zapewniających dobry chwyt, minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni. A jak wiadomo jest to szczególnie ważne przy przenoszeniu ciężkich i wartościowych ładunków. Dodatkowo prosta konstrukcja i intuicyjny mechanizm zacisku sprawiają, że obsługa uchwytu jest niezwykle łatwa i nie wymaga długiego przyzwyczajenia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy jest kluczowym aspektem, na który zwraca uwagę producent uchwytu Tragboy. Specjalnie zaprojektowane antypoślizgowe gumowe szczęki nie tylko chronią przenoszony materiał przed uszkodzeniem, ale także zwiększają bezpieczeństwo pracy, redukując ryzyko wypadku. W połączeniu z mechanizmem zwiększającym siłę zacisku wraz z wagą ładunku, gwarantuje, że materiały są przenoszone stabilnie i bezpiecznie.

Uchwyt Tragboy – wszechstronność zastosowań

Uchwyt Tragboy znajduje zastosowanie nie tylko w pracy z szkłem. Jego uniwersalny charakter sprawia, że świetnie sprawdza się również przy przenoszeniu metalu, drewna, marmuru czy tworzyw sztucznych. Dzięki temu narzędziu, praca w różnych warunkach i z różnorodnymi materiałami staje się znacznie prostsza i efektywniejsza. Możliwość używania uchwytu w różnych środowiskach pracy podkreśla jego nieocenioną wartość dla szerokiego spektrum profesjonalistów.

Podsumowanie

Uchwyt Tragboy od marki Bohle to niezbędne narzędzie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i uniwersalność w pracy z różnymi materiałami. Dzięki swojej ergonomii, wytrzymałości i łatwości użytkowania, uchwyt ten znacząco wpływa na poprawę efektywności pracy, jednocześnie zapewniając jej wyższy poziom bezpieczeństwa. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy nie akceptują kompromisów, gdy chodzi o jakość swoich narzędzi pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.