Wypożyczalnia sprzętu

Podczas prac budowlanych i wykończeniowych bywają sytuacje, kiedy trzeba posłużyć się specjalistycznym sprzętem, którego kupno jest z punktu widzenia inwestora zupełnie nieopłacalne. Aby zminimalizować wydatki, a jednocześnie nie rezygnować z podjętych ustaleń, mogą Państwo zdecydować się na jego wynajem.

Proponujemy Państwu możliwość wynajmu podnośników podciśnieniowych oraz przyssawek do szyb, które pozwalają na bezpieczne przenoszenie i stosunkowo łatwą instalację tafli szkła płaskiego. Urządzeń tych mogą Państwo używać zarówno na placu budowy, jak i w warsztacie. Znakomicie sprawdzą się przy montażu daszków szklanych, systemów elewacyjnych, szyb witrynowych czy podłóg szklanych.

Już dziś możesz

  • Skorzystać z potrzebnego sprzętu bez przymusu jego kupna
  • Oszczędzić pieniądze, samodzielnie przeprowadzając montaż szyby
  • Ograniczyć ryzyko uszkodzenia szkła podczas montażu
  • Zapewnić odpowiednie narzędzia swoim pracownikom

Zasady wynajmu maszyn w naszej firmie

Okresem rozrachunkowym wynajmu maszyn jest 1 doba, liczona od 8.00 do 8.30 następnego dnia. Przed wypożyczeniem przyssawek oraz podnośników należy przedstawić dowód tożsamości lub dokumenty potwierdzające istnienie firmy: NIP, REGON, wpis do ewidencji. Każdorazowo pobierana jest kaucja w wysokości odpowiedniej do wartości wynajmowanego sprzętu.

Aby poznać szczegółową ofertę, skontaktuj się z naszym specjalistą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.