Zabudowy szklane

zabudowa szklana

Zabudowy szklane znajdują szerokie zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, punktach usługowych oraz we wnętrzach mieszkalnych. Rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych ścianek działowych, które trwale ograniczają przestrzeń, utrudniając tym samym późniejsze zmiany jej układu.

Charakterystyka zabudów

  • Wykonane z różnego rodzaju szkła hartowanego
  • Przepuszczające światło
  • Stałe lub składane
  • Wytrzymałe
  • Eleganckie oraz efektowne
  • Przygotowane według indywidualnego projektu

Szklane zabudowy to wspaniały przykład na połączenie funkcjonalności oraz efektownej prezencji. Z pewnością docenią je osoby poszukujące sposobu na efektowne kształtowanie przestrzeni przy jednoczesnym zapewnieniu swobodnego przepływu światła. Konstrukcje szklane świetnie sprawdzą się one w każdym, nawet najbardziej nieustawnym wnętrzu, doskonale je organizując. Dzięki właściwościom szkła zabudowy te dzielą przestrzeń, optycznie ją porządkując oraz powiększając.

Trwałość i bezpieczeństwo

Szklana zabudowa, niezależnie od jej planowanego przeznaczenia, powinna być przede wszystkim bezpieczna dla użytkowników. Dlatego też konstrukcje te wykonywane są z dowolnego rodzaju szkła hartowanego: przezroczystego, kolorowego, matowego, ornamentowego, emaliowanego itp. Oprócz odporności na uszkodzenia mechaniczne szkło tego typu charakteryzuje również to, że w razie rozbicia roztrzaskuje się ono na drobne kawałki, redukując tym samym ryzyko skaleczeń.

Pełna dowolność

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy Państwu możliwość decydowania o każdym szczególe zabudowy ze szkła. Wszystkie konstrukcje szklane wykonywane są według indywidualnego projektu, co pozwala na dostosowanie ich zarówno do wymagań przestrzeni, jak i do preferencji Klienta. Na Państwa życzenie przygotujemy zabudowę w dowolnym kształcie oraz rozmiarze.

W zależności od spodziewanego efektu do wykonania szklanej zabudowy możecie Państwo wybrać szkło o różnych odcieniach oraz stopniach przezroczystości. Pozwoli to również na jeszcze lepsze wpasowanie konstrukcji we wnętrze niezależnie od stylu, w jakim zostało ono zaaranżowane. Ponadto od przez Państwa decyzji zależy, czy powstała zabudowa będzie zamontowana na stałe, czy też pozostanie ruchoma, co pozwoli usunąć niechcianą barierę w każdej chwili.

Już dziś możecie Państwo

  • Lepiej zorganizować przestrzeń poprzez jej podział
  • Uatrakcyjnić dowolną przestrzeń
  • Zagwarantować pożądaną intymność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.